Apie Pirosmani restoraną

pirosmaniiii

Kviečiame užsukti į gruziniškų patiekalų restoraną Trakuose „Pirosmani“. Restorano šeimininkas tikras gruzinas, virtuvėje taip pat šeimininkauja gruzinai. Tad čia galėsite paragauti tikro gruziniško maisto. Siekiame, kad čia nuolat sugrįžtumėte, tam Jums patiekiamas tik aukščiausios kokybės maistas. Naudojami tik kokybiški šviežūs produktai, o patiekiamos patiekalų porcijos itin didelės. Restoranas išmargintas gruziniškais paveikslais, groja gruziniška muzika. Tad čia galėsite pajausti tikrą gruzinišką dvasią.

Restorano išplanavimas paruoštas taip, kad čia puikiai jausis tiek didelė tiek maža kompanija. Kviečiame čia švęsti įvairias šventes. Organizuojame banketus, renginių maitinimą. Jei reikia daugiau privatumo galime Jums pasiūlyti įvairaus dydžio pokylių salių. Jei norite daugiau sužinoti apie Gruziją, jos kultūrą ir gruzinišką virtuvę, organizuojame edukacines programas.

Restorane šeimininkauja patys savininkai, tad tikrai bus pasirūpinta, kad gautumėte pačios aukščiausios kokybės maistą, gėrimus, nei aptarnavimą. Kviečiame Jus atvykti į Trakus – Karaimų g.2.