Dideli pliušiniai meškinai ar kaladėlės?

pliušinės meškos

Mūsų laikais pačiu didžiausiu džiaugsmu tapdavo dovanų gautas didelis pliušinis meškinas. Štai naujoji karta tampa vis išrankesnė ir tėveliams neretai tenka gerokai pasukti galvą kuo čia nustebinus savo atžalą. Visgi reiktų sutikti, kad įvairios kaladėlės pavyzdžiui tas pats lego, vienas iš tų žaislų su kuriuo užaugo ne viena karta. Be visa ko tai ir vienas geriausių variantų skatinti vaikų vaizduote, kūrybiškumą bei visą tai perteikti praktiniu būdu, o ne vien fantazijose.

Taigi kokie pagrindiniai viso pasaulio vaikų taipgarbinamo lego konsktruktorių pliusai? Na pirmiausiai tai visiška laisvė. Iš tūkstančių skirtingų detalių vaikas gali sudėlioti praktiškai, bet ką, išreikšti net ir tas savo mintis, kurios gerokai ribojasi su realybės rėmais. Ši žaidimo forma pritaikyta ir mergaitėms ir berniukams, juk yra įvairių rinkinių, tiek su lėlytėmis tiek ir mašinėlėmis. Be to gamintojas taiko ir aukštos kokybės garantijas, taigi neteks jaudintis dėl greitai lūžtančių ar nesaugių kaladėlių. Gliausiai, tinka įvairaus amžiaus vaikams, o dažnai padėlioti vieną ar kitą rinkinį neatsisako ir suaugusieji.

dideli meškiai

Štai pasak psichologų, įvairios dėlionės, konstruktoriai, kaladėlės puikus būdas išmokyti vaikus eksperimentavimo ir tokiu būdu atrasti geriausius vienos ar kitos problemos sprendimo būdus ar tiesiog leisti atsiskleisti visoms meniškoms savybėms. Tokie žaidimai labai prisideda prie vaiko raidos, lavina mąstymą, poreikį atrasti atsakymus į pačius įvairiausius kylančius klausimus taip susipažystant su plačiuoju pasauliu ir jo keliamomis užduotimis.

Aišku, negalime nuvertinti ir tų pačių mokomųjų pliušinių meškinų ar kalbančių veikėjų, bet visgi lego ar kitos delionės yra neprilygstamas būdas išmokti savarankiškumo bei kitų itin svarbių asmeninių savybių.

Norite tikrai efektyvaus būdo vaikams mokytis ir vystitis? Rinkitės lego kaladėles.